13 grudnia 2016

Tęczowa na choinkę gotowa!!!

Jak co roku nasze przedszkole odwiedził Mikołaj z prezentami dla dzieci. Wizyta szanownego gościa była okazją do odśpiewania i recytowania bożonarodzeniowych utworów przez każdą z grup. Po części artystycznej nastąpił moment najmilszy, a mianowicie wręczenie paczek. Zachwycone dzieci wdzięcznie pozowały z Mikołajem do zdjęć.

Kilka dni później odwiedził nas kolejny Mikołaj z uroczym Elfem, tym razem z prezentem dla całego przedszkola. Przepiękna choinka przyjechała do nas, by stanąć w leśnym zakątku naszego przedszkolnego ogrodu. Dzieci powiesiły na niej własnoręcznie wykonane bombki ze starych i niepotrzebnych płyt CD, a kolorowe lampki dopełniły całości wystroju.

Dziękujemy Mikołajowi i Elfowi za choinkę, a także publikujemy wiersz pani Joanny napisany na tę okazję.

Zapraszamy do galerii!

 

„Przerwę milczenie w choinkę się zamienię”
Joanna Zelent

Już Mikołaj do ogrodu choineczkę niesie
Kiedy inne jej siostrzyczki stoją jeszcze w lesie
Czymże będzie przyodziana choinka zielona
By wyglądać jako panna pięknie wystrojona?
Dziś przemówić przyszła pora- przerywam milczenie
Proszę bombki na gałązki, zaraz się odmienię
Chcę też gwiazdki mieć na sobie i spełniać życzenia
Niech na lepsze Wasze życie, co roku się zmienia
Pod choinką znajdziesz wielkie, paczki kolorowe
By sprawić komuś radość i dać szczęście nowe.